Skip Navigation LinksFőoldal : Eredmények : Diákolimpiai bajnokok

Diákolimpiai bajnokok

III. korcsoport

Fiú csapat

2000

Nagykanizsa Zemplén Ált. Iskola

Gyuranecz Zoltán, Sebestyén László, Takács Barnabás

2001

Nagykanizsa Körösi Ált. Iskola

Gyuricz Dávid, Hartai Attila, Miholics Szabolcs, Tóth Mátyás

2002

Újszász Vörösmarty Ált. Iskola

Budai Attila, Nagy Gábor, Takács Zoltán

2003

Újszász Vörösmarty Mihály Általános Iskola

Boros Péter, Szûcs Gergõ, Tóth Roland

2004

Újszász Vörösmarty Mihály Általános Iskola

Becskereki Sándor, Tóth Gergõ, Tóth Roland

2005

Csák Dávid, Gajdos Tibor, Köböl Áron

Vörösmarty Mihály Általános Iskola Újszász

2006

Harsányi Zoltán, Joó Richárd, Nagy László, Tóth Gergõ

Vörösmarty Mihály Általános Iskola Újszász

2007

Far Patrik, Kovács Tamás, Peiszer Bálint

Közös Igazgatású Oktatási Intézmény Borjád

2008

Grabant Péter, Grabant Bence, Kalányos Árpád, Vlasics Dániel Királyi Pál ÁMK Szepetnek
2009 Dominkó Kornél, Horváth Attila, Magyarósi Marcell Szabó István Általános Iskola Cserszegtomaj
2010 Ágotai Olivér, Baláti Márton, Farkas Balázs, Kökény Zsolt Vörösmarty Mihály Általános Iskola Újszász
2011 Barta Martin, Csépány Erik, Farkas Balázs Vörösmarty Mihály Általános Iskola Újszász
2012 Csépány Erik, Kanalas Renátó, Kanálos II. Róbert, Molnár Gergõ ÚNK Vörösmarty Mihály Általános Iskola Újszász
2013 Juhász Patrik, Kovács Márton, Németh Márk, Suki József Vörösmarty Mihály Általános Iskola Újszász
2014 Babos Roland, Simon Márk, Szabó Gergõ Szent Miklós Katolikus Általános Iskola Pusztaszer
2015 Kovács Márton, Kökény Martin, Molnár Dániel Vörösmarty Mihály Általános Iskola Újszász

Fiú egyéni

2000

Hartai Attila

Nagykanizsa Korösi Ált. Iskola

2001

Hartai Attila

Nagykanizsa Korösi Ált. Iskola

2002

Nózsi Péter

Újszász Vörösmarty Ált. Iskola

2003

Boros Péter

Újszász Vörösmarty Ált. Iskola

2004

Bertalan Ádám

Petõfi Sándor Általános Iskola Jánoshida

2005

Köböl Áron

Vörösmarty Mihály Általános Iskola Újszász

2006

Tóth Gergõ

Vörösmarty Mihály Általános Iskola Újszász

2007

Lukács Márton

Rozgonyi Általános Iskola Nagykanizsa

2008 Grabant Péter Királyi Pál ÁMK Szepetnek
2009 Magyarósi Marcell Szabó István Általános Iskola Cserszegtomaj
2010 Kunics Bence Kõrösi Csoma Sándor Általános Iskola Nagykanizsa
2011 Csépány Erik Vörösmarty Mihály Általános Iskola Újszász
2012 Kanálos II. Róbert ÚNK Vörösmarty Mihály Általános Iskola Újszász
2013 Suki József Vörösmarty Mihály Általános Iskola Újszász
2014 Babos Roland Szent Miklós Katolikus Általános Iskola Pusztaszer
2015 Molnár Dániel Vörösmarty Mihály Általános Iskola Újszász

Lány csapat

2000

Jánoshida Petofi Ált. Iskola

Menyhárt Anna, Peto Adrienn, Sziráki Anna

2001

Újszász Vörösmarty Ált. Iskola

Kapás Ágnes, Seres Anna, Varga Adrienn

2002

Újszász Vörösmarty Ált. Iskola

Joó Tamara, Kapás Ágnes, Vágó Bernadett

2003

Újszász Vörösmarty Ált.Iskola

Kovács Adrienn, Makai Gréta, Szabó Nóra

2004

Újszász Vörösmarty Ált.Iskola

Horváth Martina, Joó Anett, Kovács Adrienn

2005

Ézsiás Kitti, Horváth Martina, Joó Anett

Vörösmarty Mihály Általános Iskola Újszász

2006

Csontos Aranka, Vágó Henriett, Viola Vivien

Vörösmarty Mihály Általános Iskola Újszász

2007

Mile Kitti, Széles Kitti, Sztojka Aliz

Szabó István Ált. Iskola Cserszegtomaj

2008 Dobozi Boglárka, Illés Alexandra, Oszlányi Mercédesz Vörösmarty Mihály Általános Iskola Újszász
2009 Becskereki Nikolett, Oszlányi Mercédesz, Tûri Alexandra Vörösmarty Mihály Általános Iskola Újszász
2010 Gémesi Ramóna, Horváth Vivien, Magyarósi Réka, Mátés Renáta Szabó István Általános Iskola Cserszegtomaj
2011 Csák Vivien, Hornyák Erzsébet, Ézsiás Fanni Vörösmarty Mihály Általános Iskola Újszász
2012 Babos Klaudia, Németh Barbara, Szabó Luca, Túri Noémi, Varga Gabriella Csizmazia György Általános Iskola Pusztaszer
2013 Ézsiás Fanni, Ézsiás Zsófia, Turza Beatrix, Vachal Krisztina Vörösmarty Mihály Általános Iskola Újszász
2014 Hlatkó Alexandra, Kanász Zsófia, Kocsis Nikolett, Müller Petra Királyi Pál Általános Iskola Szepetnek
2015 Ézsiás Zsófia, Diós Letícia, Kovács Enikõ Vörösmarty Mihály Általános Iskola Újszász

Lány egyéni

2000

Budavölgyi Veronika

Nagykanizsa Zemplén Ált. Iskola

2001

Budavölgyi Veronika

Nagykanizsa Zemplén Ált. Iskola

2002

Kapás Ágnes

Újszász Vörösmarty Ált. Iskola

2003

Makai Gréta

Újszász Vörösmarty Ált. Iskola

2004

Joó Anett

Újszász Vörösmarty Ált. Iskola

2005

Joó Anett

Vörösmarty Mihály Általános Iskola Újszász

2006

Széles Kitti

Szabó István Ált. Iskola Cserszegtomaj

2007

Viola Vivien

Vörösmarty Ált. Isk. Újszász

2008 Oszlányi Mercédesz Vörösmarty Ált. Isk. Újszász
2009 Oszlányi Mercédesz Vörösmarty Ált. Isk. Újszász
2010 Kunics Réka Kõrösi Csoma Sándor Általános Iskola Nagykanizsa
2011 Kunics Réka Kõrösi Csoma Sándor Általános Iskola Nagykanizsa
2012 Kunics Réka Kõrösi Csoma Sándor – Péterfy Sándor Általános Iskola Nagykanizsa
2013 Ézsiás Fanni Vörösmarty Mihály Általános Iskola Újszász
2014 Vachal Krisztina Vörösmarty Mihály Általános Iskola Újszász
2015 Ézsiás Zsófia Vörösmarty Mihály Általános Iskola Újszász

IV. korcsoport

Fiú csapat

2000

Dömok Ferenc, Sziráki Bence, Szöllosi Márton, Sztruhala Ádám

Jánoshida Petofi Ált. Iskola

2001

Balikó Attila, Budavölgyi Veronika, Kiss András

Nagykanizsa Zemplén Ált. Iskola

2002

Bagarus Gábor, Harcz Gergõ, Hartai Attila, Rák Szabolcs

Nagykanizsa Korösi Ált. Isk.

2003

Barta Ferenc, Bogár László, Ézsiás Tibor, Nagy Gábor

Újszász Vörösmarty Ált. Iskola

2004

Boros Péter, Dombai András, Nózsi Péter

Újszász Vörösmarty Ált. Iskola

2005

Braun Gábor, Csorba Márk, Horváth Gyula, Martini Tamás

Közös Igazgatású Oktatási Intézmény Borjád

2006

Kollár Péter, Molnár Róbert, Szatmári Tamás

Királyi Pál ÁMK Szepetnek

2007

Alapi Ádám, Köböl Áron, Joó Richárd, Sebõk Richárd

Vörösmarty Ált. Isk. Újszász

2008 Harsányi Zoltán, Joó Richárd, Nagy László, Tóth Gergõ Vörösmarty Ált. Isk. Újszász
2009 Baranyi Benett, Kovács Patrick, Kovácsházi Péter, Lukács Márton Rozgonyi úti Általános Iskola Nagykanizsa
2010 Györei Dávid, Oros Edwárd, Szerafi Renátó Szabó István Általános Iskola Cserszegtomaj
2011 Ágotai Olivér, Baláti Márton, Kökény Zsolt, Molnár Kristóf Vörösmarty Mihály Általános Iskola Újszász
2012 Bakó Zsolt, Bábosik Ádám, Bérczes Róbert, Szarvák Zsolt ÚNK Vörösmarty Mihály Általános Iskola Újszász
2013 Csépány Erik, Kanalas Renátó, Kanálos II. Róbert, Kun Soma Vörösmarty Mihály Általános Iskola Újszász
2014 Csépány Erik, Kanalas Renátó, Kanálos Róbert, Tamás Patrik Vörösmarty Mihály Általános Iskola Újszász
2015 Juhász Patrik, Molnár Gergõ, Suki József, Mága Roland Vörösmarty Mihály Általános Iskola Újszász

Fiú egyéni

2000

Béki Tamás

Újszász Vörösmarty Ált. Iskola

2001

Béki Tamás

Újszász Vörösmarty Ált. Iskola

2002

Hartai Attila

Nagykanizsa Korösi Ált. Iskola

2003

Hartai Attila

Nagykanizsa Korösi Ált. Iskola

2004

Boros Péter

Újszász Vörösmarty Ált. Iskola

2005

Boros Péter

Verseghy Ferenc Gimnázium Szolnok

2006

Becskereki Sándor

Újszász Vörösmarty Ált. Iskola

2007

Köböl Áron

Vörösmarty Ált. Isk. Újszász

2008 Harsányi Zoltán Vörösmarty Ált. Isk. Újszász
2009 Orsós Tamás Királyi Pál ÁMK Szepetnek
2010 Magyarósi Marcell Szabó István Általános Iskola Cserszegtomaj
2011 Kunics Bence Kõrösi Csoma Sándor Általános Iskola Nagykanizsa
2012 Bérczes Róbert ÚNK Vörösmarty Mihály Általános Iskola Újszász
2013 Kanálos II. Róbert Vörösmarty Mihály Általános Iskola Újszász
2014 Kanálos Róbert Vörösmarty Mihály Általános Iskola Újszász
2015 Suki József Vörösmarty Mihály Általános Iskola Újszász

Lány csapat

2000

Hegedus Zsuzsanna, Póka Bettina, Varga Katalin

Kisnána Általános Iskola

2001

Gazsi Márta, Peto Adrienn, Sziráki Anna, Turóczi Brigitta

Jánoshida Petofi Ált. Iskola

2002

Seres Anna, Varga Adrienn,Varga Klára

Újszász Vörösmarty Ált. Iskola

2003

Joó Tamara, Kapás Ágnes, Seres Anna, Varga Rita

Újszász Vörösmarty Ált. Iskola

2004

Makai Gréta, Szabó Nóra, Varga Rita

Újszász Vörösmarty Ált. Iskola

2005

Kovács Adrienn, Makai Gréta, Szabó Nóra

Vörösmarty Mihály Általános Iskola Újszász

2006

Ézsiás Kitti, Horváth Martina, Joó Anett

Vörösmarty Mihály Általános Iskola Újszász

2007

Ézsiás Kitti, Horváth Martina, Joó Anett

Vörösmarty Ált. Isk. Újszász

2008 Ágoston Rebeka, Csontos Aranka, Vágó Henriett Vörösmarty Ált. Isk. Újszász
2009 Bata Krisztina, Gulyás Adrienn, Kaszonyi Viktória, Tóth Virág, Varga Frida Vörösmarty Ált. Isk. Újszász
2010 Matola Viktória, Morvai Noémi, Varró Evelin, Vlasics Dalma Királyi Pál ÁMK Szepetnek
2011 Becskereki Nikolett, Tûri Alexandra, Oszlányi Mercédesz Vörösmarty Mihály Általános Iskola Újszász
2012 Becskereki Nikolett, Hornyák Erzsébet, Tûri Alexandra ÚNK Vörösmarty Mihály Általános Iskola Újszász
2013 Szabó Luca, Túri Noémi, Varga Gabriella Szent Miklós Katolikus Általános Iskola és Óvoda Pusztaszer
2014 Németh Barbara, Szabó Luca, Túri Noémi, Varga Gabriella Szent Miklós Katolikus Általános Iskola és Óvoda Pusztaszer
2015 Barta Karolina, Ézsiás Fanni, Vachal Krisztina Vörösmarty Mihály Általános Iskola Újszász

Lány egyéni

2000

Keseru Melinda

Keszthely Szendrey Ált. Iskola

2001

Gazsi Márta

Jánoshida Petofi Ált. Iskola

2002

Varga Adrienn

Újszász, Vörösmarty Ált. Iskola

2003

Budavölgyi Veronika

dr. Mezõ Ferenc Gimnázium Nagykanizsa

2004

Varga Rita

Újszász, Vörösmarty Ált. Iskola

2005

Makai Gréta

Vörösmarty Mihály Általános Iskola Újszász

2006

Joó Anett

Vörösmarty Mihály Általános Iskola Újszász

2007

Joó Anett

Vörösmarty Ált. Isk. Újszász

2008 Széles Kitti Szabó István Általános Iskola Cserszegtomaj
2009 Széles Kitti Közgazdasági Szakközépiskola Keszthely
2010 Morvai Noémi Királyi Pál ÁMK Szepetnek
2011 Oszlányi Mercédesz Vörösmarty Mihály Általános Iskola Újszász
2012 Tûri Alexandra ÚNK Vörösmarty Mihály Általános Iskola Újszász
2013 Lõrincz Bettina Földváry Károly Általános Iskola Tápióbicske
2014 Kunics Réka Batthyány Lajos Gimnázium Nagykanizsa
2015 Vachal Krisztina Vörösmarty Mihály Általános Iskola Újszász

V. korcsoport

Fiú csapat

2000

Juhász István, Nagy Zoltán, Sipos Péter

Gimnázium és Mûszaki Szakközépiskola Újszász

2001

Földesi László, Kiss Nándor, Pál Dóra

Mûszaki Szakközépiskola Keszthely

2002

Berkó Sándor, Béki Tamás, Juhász István, Konka Gábor, Seres Ferenc

Gimnázium és Mûszaki Szakközépiskola Újszász

2003

Béki Tamás, Konka Gábor, Konka Péter

Gimnázium és Mûszaki Szakközépiskola Újszász

2004

Csizmadia Tamás, Hartai Attila, Pölz Ottó, Szaniszló Zsolt, Szeiler Péter

Cserháti Sándor Szakképzõ Iskola Nagykanizsa

2005

Csizmadia Tamás, Hartai Attila, Pölcz Ottó

Cserháti Sándor Szakközépiskola Nagykanizsa

2006

Krizsán Gábor, Kövesdi Zoltán, Nózsi Péter

Építõipari Szakközépiskola Szolnok

2007

Becskereki Sándor, Herczeg Gábor, Szûcs Gergely, Tóth Roland

Gimnázium és Szakközépiskola Újszász

2008 Farkas Balázs, Huszár Emil, Lukács Benedek Cserháti Sándor Szakközépiskola Nagykanizsa
2009 Alapi Ádám, Harsányi Zoltán, Sebõk Richárd Baross Gábor Szakközépiskola Szolnok
2010 Molnár Tamás, Orsós Tamás, Pati Tamás, Vittman Tibor Zsigmondy Vilmos-Széchenyi István Szakközépiskola Nagykanizsa
2011 Baranyai Benett, Lukács Márton, Péntek Bence Batthyány Lajos Gimnázium Nagykanizsa
2012 Kanálos Gábor, Kanálos Júlió, Vidák László Gimnázium és Mûszaki Szakközépiskola Újszász
2013 Ágotai Olivér, Bábosik Ádám, Farkas Martin, Fekete Sándor Szolnoki Mûszaki Szakközép- és Szakiskola Pálfy János Vízügyi Tagintézmény
2014 Ágotai Olivér, Barta Martin, Bábosik Ádám Szolnoki Mûszaki Szakközép- és Szakiskola Pálfy János Vízügyi Tagintézmény
2015 Bencsik Martin, Horváth Gergõ, Marton Richárd Nagykanizsai Mûszaki Szakképzõ Iskola és Kollégium Cserháti Tagintézmény

Fiú egyéni

2000

Nagy Zoltán

Gimnázium és Szakközépiskola Újszász

2001

Kiss Nándor

Mûszaki Szakközépiskola Keszthely

2002

Alapi Zoltán

Pálfy Szakközépiskola Szolnok

2003

Ézsiás Tamás

Petrik Lajos Szakközépiskola Budapest

2004

Hartai Attila

Cserháti Sándor Szakképzõ Iskola Nagykanizsa

2005

Hartai Attila

Cserháti Sándor Szakközépiskola Nagykanizsa

2006

Nózsi Péter

Építõipari Szakközépiskola Szolnok

2007

Csorba Márk

Radnóti Miklós Szakközépiskola Mohács

2008 Arany Bálint Dr. Mezõ Ferenc Gimnázium Nagykanizsa
2009 Köböl Áron Gimnázium és Szakközépiskola Újszász
2010 Harsányi Zoltán Baross Gábor Szakközépiskola Szolnok
2011 Nagy László Jendrassik György Szakközépiskola Szolnok
2012 Kunics Bence Batthyány Lajos Gimnázium Nagykanizsa
2013 Baranyai Benett Batthyány Lajos Gimnázium Nagykanizsa
2014 Kunics Bence Batthyány Lajos Gimnázium Nagykanizsa
2015 Horváth Gergõ Nagykanizsai Mûszaki Szakképzõ Iskola és Kollégium Cserháti Tagintézmény

Lány csapat

2000

Földi Nikoletta, Káté Anikó, Szarvák Henrietta

Gimnázium és Mûszaki Szakközépiskola Újszász

2001

Földi Nikoletta, Fülöp Beatrix, Káté Anikó

Gimnázium és Mûszaki Szakközépiskola Újszász

2002

Barta Katalin, Fülöp Beatrix, Szabó Henrietta

Gimnázium és Mûszaki Szakközépiskola Újszász

2003

Bognár Kinga, Budavölgyi Veronika, Végh Dóra

Dr. Mezõ Ferenc Gimnázium Nagykanizsa

2004

Bognár Kinga, Budavölgyi Veronika, Végh Dóra

Dr. Mezõ Ferenc Gimnázium Nagykanizsa

2005

Csajbók Judit, Kapás Ágnes, Menyhárt Anna

Tiszaparti Gimnázium Szolnok

2006

Joó Tamara, Lukács Kitti, Varga Rita

Széchenyi István Gimnázium Szolnok

2007

Barta Barbara, Eperjessy Zsófia, Kovács Adrienn, Menyhárt Zsófia

Gimnázium és Szakközépiskola Újszász

2008 Eperjessy Zsófia, Horváth Martina, Menyhárt Zsófia Gimnázium és Szakközépiskola Újszász
2009 Ágoston Rebeka, Horváth Martina, Vágó Henriett Gimnázium és Szakközépiskola Újszász
2010 Ágoston Rebeka, Kaszonyi Viktória, Vágó Henriett Gimnázium és Mûszaki Szakközépiskola Újszász
2011 Bata Krisztina, Kaszonyi Viktória, Kovács Gabriella Gimnázium és Mûszaki Szakközépiskola Újszász
2012 Banka Eszter, Matola Viktória, Morvai Noémi, Vlasics Dalma Dr. Mezõ Ferenc - Thúry György Gimnázium és Szakképzõ Iskola Thúry Tagintézmény Nagykanizsa
2013 Tóth Dorina, Vass Anasztázia, Vlasics Dalma Dr. Mezõ Ferenc - Thúry György Gimnázium és Szakképzõ Iskola Thúry Tagintézmény Nagykanizsa
2014 Fülöp Áldáska, Hornyák Erzsébet, Lõrincz Bettina Rózsa Imre Középiskola Újszász
2015 Csák Vivien, Frankó Katalin, Hornyák Erzsébet Rózsa Imre Középiskola Újszász

Lány egyéni

2000

Földi Nikoletta

Gimnázium és Mûszaki Szakközépiskola Újszász

2001

Földi Nikoletta

Gimnázium és Mûszaki Szakközépiskola Újszász

2002

Fülöp Beatrix

Gimnázium és Mûszaki Szakközépiskola Újszász

2003

Varga Adrienn

Gimnázium és Mûszaki Szakközépiskola Újszász

2004

Budavölgyi Veronika

Dr. Mezõ Ferenc Gimnázium Nagykanizsa

2005

Varga Adrienn

Gimnázium és Mûszaki Szakközépiskola Újszász

2006

Kapás Ágnes

Tiszaparti Gimnázium Szolnok

2007

Szabó Nóra

Varga Katalin Gimnázium Szolnok

2008 Joó Anett Széchenyi Gimnázium Szolnok
2009 Joó Anett Széchenyi Gimnázium Szolnok
2010 Vágó Henriett Gimnázium és Mûszaki Szakközépiskola Újszász
2011 Tóth Virág Széchenyi István Gimnázium Szolnok
2012 Tóth Virág Széchenyi István Gimnázium Szolnok
2013 Tûri Alexandra Szolnoki Szolgáltatási Szakközép- és Szakiskola Vásárhelyi Pál Tagintézmény
2014 Lõrincz Bettina Rózsa Imre Középiskola Újszász
2015 Kunics Réka Batthyány Lajos Gimnázium Nagykanizsa

VI. korcsoport

Fiú csapat

2000

Malik András, Paulenka László, Szarvas Péter

Neumann János Szakközépiskola Eger

2001

Nagy Zoltán, Sipos Péter, Tóth Gábor

Gimnázium és Mûszaki Szakközépiskola Újszász

2002

Malik András, Paulenka László, Sike Ádám

Neumann János Szakközépiskola Eger

2003

Alapi Zoltán, Kovács Szilárd, Rénes Zsolt, Zsömle András

Pálfy János Szakközépiskola Szolnok

2004

Béki Tamás, Konka Gábor, Konka Péter

Gimnázium és Mûszaki Szakközépiskola Újszász

2005

Béki Tamás, Konka Gábor, Konka Péter

Gimnázium és Mûszaki Szakközépiskola Újszász

2006

Csorba Márk, Himmer János, Kleics Dávid

Radnóti Miklós Szakközépiskola Mohács

2007

Hartai Attila, Csizmadia Tamás, Lukács Benedek

Cserháti Szakközépiskola Nagykanizsa

2008 Herczeg Gábor, Kovács Zoltán, Miucsics Gergõ, Szûcs Gergely Gimnázium és Mûszaki Szakközépiskola Újszász
2009 Becskereki Sándor, Herczeg Gábor, Kovács Zoltán, Miucsics Gergõ, Szûcs Gergely, Tóth Roland Gimnázium és Mûszaki Szakközépiskola Újszász
2010 Becskereki Sándor, Köböl Áron, Tóth Gergõ Gimnázium és Mûszaki Szakközépiskola Újszász
2011 Köböl Áron, Petõ Tibor, Tóth Gergõ Gimnázium és Mûszaki Szakközépiskola Újszász
2012 Baranyai Benett, Kunics Bence, Lukács Márton Batthyány Lajos Gimnázium Nagykanizsa
2013 Baranyai Benett, Kunics Bence, Lukács Márton Batthyány Lajos Gimnázium Nagykanizsa
2014 Baranyai Benett, Kunics Bence, Kunics Réka Batthyány Lajos Gimnázium Nagykanizsa
2015 Kovács Marcell, Kunics Bence, Kunics Réka Tukszár Zsófia Batthyány Lajos Gimnázium Nagykanizsa

Fiú egyéni

2000

Tóth Gábor

Gimnázium és Mûszaki Szakközépiskola Újszász

2001

Tóth Gábor

Gimnázium és Mûszaki Szakközépiskola Újszász

2002

Malik András

Neumann János Szakközépiskola Eger

2003

Alapi Zoltán

Pálfy János Szakközépiskola Szolnok

2004

Ézsiás Tamás

Petrik Lajos Szakközépiskola Budapest

2005

Ézsiás Tamás

Petrik Lajos Szakközépiskola Budapest

2006

Hartai Attila

Cserháti Szakközépiskola Nagykanizsa

2007

Hartai Attila

Cserháti Szakközépiskola Nagykanizsa

2008 Nózsi Péter Építészeti, Faipari és Környezetgazdálkodási Szakközépiskola Szolnok
2009 Herczeg Gábor Gimnázium és Mûszaki Szakközépiskola Újszász
2010 Arany Bálint Dr. Mezõ Ferenc Gimnázium Nagykanizsa
2011 Harsányi Zoltán Baross Gábor Szakközépiskola Szolnok
2012 Tóth Gergõ Gimnázium és Mûszaki Szakközépiskola Újszász
2013 Ráski Lajos Szolnoki Mûszaki Szakközép- és Szakiskola Baross Gábor Gépipari, Közlekedési Tagintézmény
2014 Ráski Lajos Rózsa Imre Középiskola Újszász
2015 Kunics Bence Batthyány Lajos Gimnázium Nagykanizsa

Lány csapat

2000

Béda Beáta, Gozdán Ágota, Lülök Lilla

Mezõ Ferenc Gimnázium Nagykanizsa

2001

Béda Beáta, Gozdán Ágota, Lülök Lilla

Mezõ Ferenc Gimnázium Nagykanizsa

2002

Földi Nikoletta, Kasza Eszter, Káté Anikó, Szórád Szonja

Gimnázium és Mûszaki Szakközépiskola Újszász

2003

Földi Nikoletta, Fülöp Beatrix, Káté Anikó

Gimnázium és Mûszaki Szakközépiskola Újszász

2004

Deés Enikõ, Kele Timea, Máté Anett

Dr. Mezõ Ferenc Gimnázium Nagykanizsa

2005

Bognár Kinga, Budavölgyi Veronika, Végh Dóra

Dr. Mezõ Ferenc Gimnázium Nagykanizsa

2006

Bognár Kinga, Budavölgyi Veronika, Végh Dóra

Dr. Mezõ Ferenc Gimnázium Nagykanizsa

2007

Darnai Adrienn, Merk Gréta, Pauk Kitti

Kisfaludy Károly Gimnázium Mohács

2008 Finta Ágnes, Mile Alexandra, Molnár Szabina, Orbán Ivett Nagyváthy János Szakközépiskola Keszthely
2009 Farkas Petra, Kurdi Krisztina, Makai Gréta, Nagy Tünde Verseghy Ferenc Gimnázium Szolnok
2010 Eperjessy Zsófia, Horváth Martina, Soltész Fatime Gimnázium és Mûszaki Szakközépiskola Újszász
2011 Gulyás Adrienn, Gyurcsányi Krisztina, Halász Lilla, Kurdi Krisztina Verseghy Ferenc Gimnázium Szolnok
2012 Ágoston Rebeka, Kaszonyi Viktória, Vágó Henriett Gimnázium és Mûszaki Szakközépiskola Újszász
2013 Dobozi Boglárka, Mucza Szilvia, Oszlányi Mercédesz, Tûri Alexandra Szolnoki Szolgáltatási Szakközép- és Szakiskola Vásárhelyi Pál Tagintézmény
2014 Balogh Eszter, Morvai Noémi, Tüske Boglárka, Vlasics Dalma Dr. Mezõ Ferenc - Thúry György Gimnázium és Szakképzõ Iskola Nagykanizsa
2015 Balogh Eszter, Morvai Noémi, Vlasics Dalma Dr. Mezõ Ferenc -Thúry György Gimnázium és Szakképzõ Iskola Nagykanizsa

Lány egyéni

2000

Gozdán Ágota

Mezõ Ferenc Gimnázium Nagykanizsa

2001

Gozdán Ágota

Mezõ Ferenc Gimnázium Nagykanizsa

2002

Káté Anikó

Gimnázium és Mûszaki Szakközépiskola Újszász

2003

Káté Anikó

Gimnázium és Mûszaki Szakközépiskola Újszász

2004

Oláh Petronella

Tiszaparti Gimnázium Szolnok

2005

Végh Dóra

Dr. Mezõ Ferenc Gimnázium Nagykanizsa

2006

Budavölgyi Veronika

Dr. Mezõ Ferenc Gimnázium Nagykanizsa

2007

Budavölgyi Veronika

Dr. Mezõ Ferenc Gimnázium Nagykanizsa
2008 Mile Alexandra Nagyváthy János Szakközépiskola Keszthely
2009 Szabó Nóra Varga Katalin Gimnázium Szolnok
2010 Joó Anett Széchenyi István Gimnázium Szolnok
2011 Ézsiás Kitti Szent István Közgazdasági Szakközépiskola Budapest
2012 Vágó Henriett Gimnázium és Mûszaki Szakközépiskola Újszász
2013 Tóth Virág Széchenyi István Gimnázium Szolnok
2014 Gyapjas Adrienn Rogers Gimnázium és Szakképzõ Iskola Szeged
2015 Vlasics Dalma Dr. Mezõ Ferenc -Thúry György Gimnázium és Szakképzõ Iskola Nagykanizsa

VII. korcsoport

Fiú csapat

2010 Herczeg Gábor, Kovács Balázs, Szûcs Gergely Gimnázium és Mûszaki Szakközépiskola Újszász
2011 Herczeg Gábor, Kovács Balázs, Szûcs Gergely Gimnázium és Mûszaki Szakközépiskola Újszász
2012 Köböl Áron, Petõ Tibor, Tóth Gergõ Gimnázium és Mûszaki Szakközépiskola Újszász
2013 Bencsik Martin, Farkas Balázs, Lukács Benedek Nagykanizsai Mûszaki Szakképzõ Iskola és Kollégium Cserháti Sándor Tagintézmény
2014 Bencsik Martin, Büki Bernadett, Farkas Balázs, Horváth Gergõ Nagykanizsai Mûszaki Szakképzõ Iskola és Kollégium Cserháti Sándor Tagintézmény
2015 Kanálos Júlió, Petõ Dániel, Ráski Lajos Rózsa Imre Középiskola Újszász

Fiú egyéni

2011 Herczeg Gábor Gimnázium és Mûszaki Szakközépiskola Újszász
2011 Herczeg Gábor Gimnázium és Mûszaki Szakközépiskola Újszász
2012 Farkas Balázs Nagykanizsai Mûszaki Szakképzõ Iskola és Kollégium Cserháti Sándor Tagintézmény
2013 Lukács Benedek Nagykanizsai Mûszaki Szakképzõ Iskola és Kollégium Cserháti Sándor Tagintézmény
2014 Farkas Balázs Nagykanizsai Mûszaki Szakképzõ Iskola és Kollégium Cserháti Sándor
2015 Ráski Lajos Rózsa Imre Középiskola Újszász

Lány csapat

2011 Barta Petra, Holló Anna, Gazdag Viktória Vásárhelyi Pál Szakközépiskola Szolnok
2012 Földvári Fruzsina, Joó Anett, Tóth Virág, Varga Frida Széchenyi István Gimnázium Szolnok
2014 Balogh Diána, Deák Anett, Gyapjas Adrienn Rogers Gimnázium és Szakképzõ Iskola Szeged
2015 Kiss Csenge, Szaszkó Dóra, Varga Frida Széchenyi István Gimnázium Szolnok

Lány egyéni

2010 Mile Alexandra Akadémia Alapítvány Keszthely
2011 Eperjessy Zsófia Gimnázium és Mûszaki Szakközépiskola Újszász
2012 Joó Anett Széchenyi István Gimnázium Szolnok
2013 Ézsiás Kitti Rózsa Imre Középiskola Újszász
2014 Büki Bernadett Nagykanizsai Mûszaki Szakképzõ Iskola és Kollégium Cserháti Sándor Tagintézmény
2015 Kaszonyi Viktória Rózsa Imre Középiskola Újszász