Skip Navigation LinksFőoldal : Hírek : 2018. : Ápr. 24. Pest megyei Lábtoll-labda Diákolimpia® III-IV. korcsoport. Tápióbicske

Pest megyei Lábtoll-labda Diákolimpia® III-IV. korcsoport

2018. április 24. Tápióbicske

Április 24-én Tápióbicskén a Földváry Károly Általános iskola sportcsarnokában rendezték  három iskola 39 tanulójának részvételével a III-IV. korcsoportos Pest megyei Lábtoll-labda Diákolimpiát®. A versenyzõket Gulyás István testnevelõ tanár, igazgatóhelyettes köszöntötte, majd vezette Lõrincz Bettina négyszeres diákolimpiai bajnokkal a versenyt.

Legeredményesebben – három elsõ, öt második és két harmadik helyezéssel – a házigazda Földváry Károly Általános Iskola tanulói szerepeltek. A Bénye-Káva Általános Iskola tanulói két bajnoki címet, egy ezüst és öt bronzérmet nyertek. Szigedi Barbara a monori József Attila Gimnázium színeiben nyert megyei bajnokságot a IV. korcsoportos leány egyéniben.

Eredmények

III. korcsoport

Fiú csapat (6): 1. Hegedûs Roland, Jakab Tibor, Szécsi Béla, 2. Gõdér Máté, Kudelt Krisztofer, Petrik Márk, 3. Brekli Levente, Horgos Marcell, Petrik István (mind Tápióbicske Földváry)

Fiú egyéni (19): 1. Brekli Levente (Tápióbicske Földváry), 2. Gõdér Máté (Tápióbicske Földváry), 3. Racskó Mátyás (Bénye-Káva) és Szalai Attila (Tápióbicske Földváry)

Leány csapat (2): 1. Kis Noémi, Szluka Zsanett, Ujj Barbara (Bénye-Káva), 2. Horváth Margaréta, Németh Melinda Patrícia, Petrik Emese, Simon Martina (Tápióbicske Földváry)

Leány egyéni (7): 1. Ujj Barbara (Bénye-Káva), 2. Horváth Margaréta (Tápióbicske Földváry), 3. Kis Noémi (Bénye-Káva) és Szluka Zsanett (Bénye-Káva)

IV. korcsoport

Fiú csapat (4): 1. Mezei Gábor, Oláh Szabolcs, Pikó Tibor      (Tápióbicske Földváry), 2. Horgos Richárd, Horváth Adrián, Ramadan Amin (Tápióbicske Földváry), 3. Galló Márk, Szabados Zoltán, Varga Kristóf (Bénye-Káva)

Fiú egyéni (10): 1. Mezei Gábor (Tápióbicskei Földváry), 2. Pikó Tibor (Tápióbicskei Földváry), 3. Galló Márk (Bénye-Káva) és 3. Oláh Szabolcs (Tápióbicskei Földváry)

Leány egyéni (3): 1. Szigedi Barbara (Monor József Attila Gimnázium), 2. Riberio Morais Barbara (Bénye-Káva), 3. Krnács Viktória (Bénye-Káva)

A Bénye-Káva Általános Iskola lábtoll-labdázói

Kékben a Tápióbicskei Földváry Károly Általános Iskola versenyzõi

A megyei diákolimpia megnyitóján

Gulyás István igazgatóhelyettes köszöntötte a résztvevõket

Kezdés elõtt

Három pályán zajlottak a mérkõzések

Egyéni mérkõzés

Jó szerva

III. korcsoport fiúcsapat: a 4, 5. és 6.  helyezettek

III. korcsoport fiú csapat: a 2., 1. és 3. helyezett csapatok (mind Tápióbicske Földváry)

III. korcsoport fiú egyéni: 2. Gõdér Márton (Tápióbicske Földváry), 1. Brekli Levente (Tápióbicske Földváry, 3. Racskó Mátyás (Bénye-Káva) és Szalai Attila (Tápióbicske Földváry) és az 5-8. helyezettek

III. korcsoport leány csapat: 2. Tápióbicske Földváry, 1. Bénye-Káva Általános Iskola

III. korcsoport leány egyéni: 2. Horváth Margaréta (Tápióbicske Földváry), 1. Ujj Barbara (Bénye-Káva), 3. Kiss Noémi és Szluka Zsanett (mindkettõ Bénye-Káva) és az 5-7. helyezettek

IV. korcsoport fiú csapat: 2. Tápióbicske Földváry, 1. Tápióbicske Földváry, 3. Bénye-Káva, 4. Bénye-Káva

IV. korcsoport leány egyéni: 2. Riberio Morais Barbara (Bénye-Káva), 1. Szigedi Barbara (Monor József Attila), 3. Krnács Viktória (Bénye-Káva)

IV. korcsoport fiú egyéni: 2. Pikó Tibor (Tápióbicske Földváry), 1. Mezei Gábor (Tápióbicske Földváry), 3. Galló Márk (Bénye-Káva) és Oláh Szabolcs (Tápióbicske Földváry) és az 5-8. helyezettek

Fotó: Fehér János