Skip Navigation LinksFőoldal : Hírek : 2018. : Márc. 10. Csongrád megyei Lábtoll-labda Diákolimpia. Baks

Csongrád megyei Lábtoll-labda Diákolimpia

2018. március 10. Baks

A pusztaszeri PISZE SE Vágó Tibor és Pigler Tamás vezetésével rendezte március 10-én Bakson a Szent Miklós Katolikus Általános Iskola és Óvoda tornatermében a Csongrád megyei Lábtoll-labda Diákolimpiát III – VI. korcsoportos tanulók részére. Három általános és négy középiskolából összesen 57 fõ versenyzett.

Eredmények

III. korcsoport

Fiú csapat (4): 1. Balogh Márton, Nyulasi Sándor, Varga Soma (Szent Miklós Kat. Ált. Isk. Pusztaszer), 2. Hell Patrik, Héjjas Gergõ, Merschdorf Dániel (Kisteleki Ált. Isk.), 3. Gyarmati Csaba, Gajdacsi József, Huszár Gergõ (Pusztaszer), 4. Lázár Tamás, Gajdacsi Péter, Hegedûs Petra (Pusztaszer)

Fiú egyéni (11): 1. Merschdorf Dániel (Kisteleki Ált. Isk.), 2. Hell Patrik (Kisteleki Ált. Isk.), 3. Balogh Márton (Pusztaszer), 4. Varga Soma (P), 5. Gyarmati Csaba (P), 6. Gajdacsi József (P), 7. Lázár Tamás (P), 8. Gajdacsi Péter (P), 9. Huszár Gergõ (P), 10. Héjjas Gergõ (Kistelek), 11. Nyulasi Sándor (Pusztaszer)

Leány csapat (3): 1. Hegedûs Petra, Szabó Ramóna, Szûcs Izabella (Pusztaszer), 2. Festõ Jázmin, Paragi Jázmin, Toldi Brigitta (Pusztaszer), 3. Arnold Sára, Harkai Laura, Váradi Alexa (Pusztaszer)

Leány egyéni (12): 1. Paragi Jázmin, 2. Hegedûs Petra, 3. Toldi Brigitta, 4. Festõ Jázmin, 5. Zsikó Tímea, 6. Szûcs Izabella, 7. Szabó Ramóna, 8. Arnold Sára, 9. Harkai Laura, 10. Váradi Alexa, 11. Kálmán Cintia, 12. Hegedûs Henrietta (mind Pusztaszeri)

IV. kcs.

Fiú csapat (4): 1. Arnold Máté, Lázár Noel, Lázár Jázmin (Pusztaszer), 2. Czinege Viktor, Harkai Ábel, Katona Ádám (Pusztaszer), 3. Boldizsár Armandó, Rapcsányi Olivér, Vidák Patrik (Baks), 4. Czombos Roland, Korom Krisztián, Rácz Zoltán (Pusztaszer)

Fiú egyéni (9): 1 Katona Ádám (Pusztaszer), 2. Arnold Máté (P), 3. Harkai Ábel (P), 4. Lázár Noel (P), 5. Czinege Viktor (P), 6. Rapcsányi Krisztián (P), 9. Czombos Roland (P)

Leány csapat (5): 1. Horváth Orsolya, Macsicska Noémi, Sági Fanni (Pusztaszer), 2. Lázár Jázmin, Makra Patrícia, Szabó Fanni (P), 3. Kása Zsófia, Kiss Bettina, Sebõk Dóra (Kisteleki Ált, Isk.), 4. Gömöri Gabriella, Gyöngyösi Vivien, Túri Dorina (P), 5. Balogh Judit, Kanalas Lili, Schiller Vivien (Baks)

Leány egyéni (14): 1. Horváth Orsolya (Pusztaszer), 2. Macsicska Noémi (P), 3. Lázár Jázmin (P), 4. Gömöri Gabriella (P), 5. Kiss Bettina (Kistelek), 6. Szabó Fanni (P), 7. Túri Dorina (P), 8. Sági Fanni (P), 9. Gyöngyösi Vivien (P), 10. Kása Zsófia (Kistelek), 11. Sebõk Dóra (Kistelek), 12. Makra Patrícia (P), 13. Balogh Judit (Baks), 14. Kanalas Lili (Baks)

V. kcs.

Leány egyéni (1): 1. Schiller Vivien (Baks)

Fiú egyéni (6): 1. Simon Márk (Kiss Ferenc Erdészeti Szakképzõ Iskola, Szeged), 2. Babos Roland (SZSZC Gábor Dénes), 3. Szabó Gergõ (Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium), 4. Székesi Arnold (SZSZC Csonka János), 5. Boldizsár Armandó (Baks), 6. Vedák Patrik (Baks)

VI. kcs.

Leány csapat (1): 1. Bohr Ágnes Katalin, Kovács Kincsõ, Sandrik Helga, Szabó Luca (Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium)

Leány egyéni (4): 1. Szabó Luca, 2. Kovács Kincsõ, 3 Sandrik Helga, 4. Bohr Ágnes Katalin (mind Radnóti)

Megnyitóra felsorakozva

Somogyiné Utasy Ibolya igazgatónõ és Vágó Tibor nyitotta meg a versenyt

Simonné Kószó Anita mérkõzést vezet

Tóth Zoltán mérkõzést vezet

Négy pályán zajlanak a mérkõzések

Labdabûvölés

Szervához, fogadáshoz készülés

Fogadás

Székesi Arnold-Simon Márk mérkõzése

Pusztaszer-Baks leány mérkõzés

Pusztaszer-Baks fiú mérkõzés

Babos Roland-Szabó Gergõ mérkõzése

Szerva itt, szerva ott!

V. kcs. fiú egyéni- 2. Babos Roland, 1. Simon Márk, 3. Székesi Arnold, 4. Szabó Gergõ

Kezdõ és segítõi

VI. kcs. leány csapat- 1. Radnóti Miklós Gimnázium Szeged

V. kcs. leány egyéni- 1. Schiller Vivien ( Baks)

IV. kcs. fiú csapat - 2. Pusztaszer, 1. Pusztaszer, 3. Baks, 4. Pusztaszer

IV. kcs. fiú egyéni- 2. Arnold Máté, 1. Katona Ádám, 3. Harkai Ábel, 4. Lázár Noel (mind Pusztaszer)

III. kcs. fiú csapat- 2. Kistelek, 1. Pusztaszer, 3. Pusztaszer, 4. Pusztaszer

III. kcs. leány csapat- 2. Pusztaszer, 1. Pusztaszer, 3. Pusztaszer

IV. kcs. leány csapat- 2. Pusztaszer, 1. Pusztaszer, 3. Kisteleki Ált. Isk. 4. Pusztaszer, 5. Baks

A legfiatalabb éremlesõk

III. kcs. fiú egyéni- 2. Hell Patrik (Kistelek), 1. Merschdorf Dániel (Kistelek), 3. Balogh Márton (Pusztaszer), 4. Varga Soma (Pusztaszer)

III. kcs. leány egyéni - 2. Hegedûs Petra, 1. Paragi Jázmin, 3. Szûcs Izabella, 4. Festõ Jázmin (mind Pusztaszer)

IV. kcs. leány egyéni- 2. Macsicska Noémi, 1. Horváth Orsolya, 3. Lázár Jázmin, 4. Gömöri Gabriella (mind Pusztaszer)

A lefiatalabb versenyzõk

Fotó Vágó Tiborné