Skip Navigation LinksFőoldal : Hírek : 2019. : Márc. 9. Fejér megyei Lábtoll-labda Diákolimpia. Dunaújváros

Fejér megyei Lábtoll-labda Diákolimpia®

2019. március 9. Dunaújváros

Március 9-én Dunaújvárosban Három iskola 41 tanulója indult a Fejér megyei Lábtoll-labda Diákolimpián®. Legtöbben, 33-an a Dunaújvárosi Gárdonyi Géza Általános Iskola színeiben versenyeztek. Az V. és a VI. korcsoportban a Dunaújvárosi SZC Kereskedelmi és Vendéglátóipari Szakközépiskolája és Szakiskolája, valamint a  Dunaújvárosi SZC Rudas Közgazdasági Szakgimnáziuma tanulói is pályára léptek. Legtöbben az elsõ alkalommal meghirdetett II. korcsoportban indultak.

Eredmények

II. korcsoport

Fiú egyéni (12): 1. Rédli István Márk, 2. Rabi Marcell, 3. Novák Rikárdó és Budai Tamás (mind Dunaújvárosi Gárdonyi Géza Általános Iskola)

Lány egyéni (4): 1. Kondor Anett, 2. Takács Nikolett, 3. Kovács Alexa Réka és Szabó Dzsamila (Dunaújvárosi Gárdonyi Géza Általános Iskola)

III. korcsoport

Fiú csapat (5): 1. Irowa Noel, Kattári Dávid, Rabi Marcell, Rédli István Márk, 2. Kovács Krisztián, Lednecki Patrik Balázs, Nagy Dániel, Sziver Patrik Péter, 3. Farkas István, Nyerusa Erik Zoltán, Szilágyi Krisztián (mindhárom Dunaújvárosi Gárdonyi Géza Általános Iskola)

Fiú egyéni (7): 1. Kattári Dávid, 2. Irowa Noel, 3. Lednecki Patrik Balázs és Kovács Krisztián (Dunaújvárosi Gárdonyi Géza Általános Iskola)

Lány csapat (2): 1. Csenki Sára, Kattári Dóra, Kondor Anett, Takács Nikolett, 2. Farkas Vanessza, Kovács Alexa Réka, Szabó Dzsamila (mindkettõ Dunaújvárosi Gárdonyi Géza Általános Iskola)

Lány egyéni (3): 1. Csenki Sára, 2. Kattári Dóra, 3. Farkas Vanessza (mindhárom Dunaújvárosi Gárdonyi Géza Általános Iskola)

IV. korcsoport

Fiú csapat (1): 1. Bozár János Rajmond, Major István Csongor, Rupa Roland (Dunaújvárosi Gárdonyi Géza Általános Iskola)

Fiú egyéni (3): 1. Bozár János Rajmond, 2. Rupa Roland, 3. Major István Csongor (mindhárom Dunaújvárosi Gárdonyi Géza Általános Iskola)

Lány egyéni (2): 1. Szöllõsi Vanessza Réka, 2. Sin Viktória (mindkettõ Dunaújvárosi Gárdonyi Géza Általános Iskola)

V. korcsoport

Fiú egyéni (2): 1. Tokodi Dániel (Dunaújvárosi Gárdonyi Géza Általános Iskola), 2.  Orbán Soma (Dunaújvárosi SZC Kereskedelmi és Vendéglátóipari Szakközépiskolája és Szakiskolája)

VI. korcsoport

Fiú csapat (1): Antal Kristóf, Lukács Gábor Ábel, Orbán Soma (Dunaújvárosi SZC Kereskedelmi és Vendéglátóipari Szakközépiskolája és Szakiskolája)

Fiú egyéni (1): 1. Vadas Viktor (Dunaújvárosi SZC Rudas Közgazdasági Szakgimnáziuma)

Lány csapat (1): 1. Lednecki Rebeka, Tapodi Karina, Tóth Viktória (Dunaújvárosi SZC Kereskedelmi és Vendéglátóipari Szakközépiskolája és Szakiskolája)

Lány egyéni (3): 1. Lednecki Rebeka, 2. Tapodi Karina, 3. Tóth Viktória (mindhárom Dunaújvárosi SZC Kereskedelmi és Vendéglátóipari Szakközépiskolája és Szakiskolája)

A Dunaújvárosi Gárdonyi Géza Általános Iskola lábtoll-labdázói

A Dunaújvárosi SZC Kereskedelmi és Vendéglátóipari Szakközépiskolájának és Szakiskolájának versenyzõi

Vadas Viktor és Pottondi Judit, a Dunau´jva´rosi SZC Rudas Ko¨zgazdasa´gi Szakgimna´ziumának lábtoll-labdázói

A Fejér megyei Lábtoll-labda Diákolimpia résztvevõi

Fotó: Szloboda Imre

További fotók