Skip Navigation LinksFőoldal : Hírek : 2017. : Már.20. Bács-Kiskun megyei Diákolimpia. Nyárlőrinc

Bács-Kiskun megyei Diákolimpia®

2017. március 20. Nyárlõrinc

Március 20-án négy iskola 21 versenyzõjének részvételével Nyárlõrincen a Buzás János Általános Iskola Sportcsarnokában rendezték a Bács-Kiskun megyei Lábtoll-labda Diákolimpiát®. A versenyzõket Boros Kornél, a nyárlõrinci általános iskola testnevelõ tanára köszöntötte, majd három korcsoportban megkezdõdtek a versenyek, amelyet megtekintett Pénzváltó István Nyárlõrinc polgármestere is. A kiskunfélegyházi Constantinum Intézmény tanulói elõször lábtoll-labdáztak versenyszerûen.

Eredmények

III. korcsoport

Fiú egyéni (3): 1. Túri Szabolcs, 2. Csille Kevin, 3. Medveczki Jenõ (mindhárom Buzás János Általános Iskola Nyárlõrinc)

Leány egyéni (1): 1. Barassó Laura (Buzás János Általános Iskola Nyárlõrinc)

IV. korcsoport

Fiú csapat (2): 1. Hatvanyi József, Mózer Ferenc, Tóth Tamás, 2. Csille Kevin, Medveczki Jenõ, Túri Szabolcs (mindkettõ Buzás János Általános Iskola Nyárlõrinc)

Fiú egyéni (3): 1. Tóth Tamás, 2. Hatvanyi József, 3. Mózer Ferenc (mind Buzás János Általános Iskola Nyárlõrinc)

Leány csapat (2): 1. Bálint Antónia, Golovics Aliz, Molnár Izabella, 2. Barassó Laura, Barta Alexandra Ivett, Mák Réka Mercédesz (mindkettõ Buzás János Általános Iskola Nyárlõrinc)

Leány egyéni (5): 1. Golovics Aliz, 2. Molnár Izabella, 3. Bálint Antónia és Mák Réka Mercédesz (mind Buzás János Általános Iskola Nyárlõrinc)

V. korcsoport

Fiú csapat (3): 1. Pácsa Zoltán Dávid, Túri Zsolt, Varga Dávid (Kecskeméti SZC Kandó Kálmán Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája), 2. Magyari Norbert, Méri Martin, Szíjártó Dávid (Kecskeméti Bolyai János Gimnázium), 3. Pozsgai Lajos, Szõke Henrik Ferenc, Szûcs Ferenc (Constantinum Katolikus Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium, Szakgimnázium, Kollégium Kiskunfélegyháza)

Fiú egyéni (9): 1. Varga Dávid (Kecskeméti SZC Kandó Kálmán Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája), 2. Pácsa Zoltán Dávid (Kecskeméti SZC Kandó Kálmán Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája), 3. Magyari Norbert (Kecskeméti Bolyai János Gimnázium) és Túri Zsolt (Kecskeméti SZC Kandó Kálmán Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája)

A verseny résztvevõ

Boros Kornél nyitotta meg a versenyt. A háttérben Kornokovics Györgyi, a kiskunfélegyházi Constantinum Intézet testnevelõ tanára és Pénzváltó István, Nyárlõrinc polgármestere

Három, pályán zajlott a verseny

Sikeres szerva

Bolyai - Constantinum mérkõzés

Boros Kornél adta át az érmeket

V. korcsoport fiú csapat: 2.Kecskemét Bolyai, 1. Kecskemét Kandó, 3. Kiskunfélegyháza Constantinum

IV. korcsoport fiú csapat: 2. Nyárlõrinc, 1. Nyárlõrinc

IV. korcsoport leány csapat: 2. Nyárlõrinc, 1. Nyárlõrinc

III. korcsoport leány egyéni: 1. Barrasó Laura (Nyárlõrinc)

IV. korcsoport leány egyéni: 2. Molnár Izabella, 1. Golovics Aliz, 3. Bálint Antónia és Mák Réka, 5. Barta Alexandra (mind Nyárlõrinc)

III. korcsoport fiú egyéni: 2. Csille Kevin, 1. Túri Szabolcs, 3. Medveczki Jenõ (mind Nyárlõrinc)

IV. korcsoport fiú egyéni: 2. Hatvanyi József, 1. Tóth Tamás, 3. Mózer Ferenc (mind Nyárlõrinc)

V. korcsoport fiú egyéni: 2. Pácsa Zoltán (Kecskemét Kandó), 1. Varga Dávid (Kecskemét Kandó), 3. Túri Zsolt (Kecskemét Kandó)