Skip Navigation LinksFőoldal : Hírek : 2017. : Ápr.7. Zala megyei Lábtoll-labda Diákolimpia. Nagykanizsa

Zala megyei Lábtoll-labda Diákolimpia®

2017. április 7. Nagykanizsa

Április 7-én a nagykanizsai Zsigmondy csarnokban rendezték a lábtollasok 3-4. korcsoportú megyei diákolimpiáját®, amin 7 oktatási intézmény 59 diákversenyzõje mérte össze tudását. A legsikeresebbek a cserszegtomajiak voltak, akik öt arany, lét ezüst és négy bronzérmet szereztek. A két legsikeresebb versenyzõjük, Horváth Lili és Sándor Barnabás a csapat mellett az egyéni aranyat is begyûjtötték. A legjobbak továbbjutottak az országos döntõre, amelyet hagyományosan Zánkán rendeznek május 18-19-én.

A lábtollasok legközelebb Kisteleken találkoznak április 12-én, az 5-6. korcsoportú országos diákolimpia döntõjén.

Összesített eredmények

Intézmény

Arany

Ezüst

Bronz

Szabó István Általános Iskola Cserszegtomaj

5

2

4

Királyi Pál Általános Iskola Szepetnek

2

2

5

Keszthelyi Közgazdasági Szakközépiskola

1

-

-

Piarista Általános Iskola, Gimnázium, Diákotthon és Boldog Donáti Celesztina Óvoda

-

1

2

Batthyány Lajos Gimnázium Nagykanizsa

-

1

-

Nagykanizsai Szakképzési Centrum Thúry György Szakképzõ  Iskolája

-

1

-

Kõrösi Csoma Sándor – Péterfy Sándor Általános Iskola Péterfy Sándor Tagintézmény

-

1

-

Eredmények

III. korcsoport

Fiú csapat (5)

1. Hohl Bálint, Kalányos Rajmund, Kocsis József - Szepetnek

2. Pirbus Domonkos, Pölcz Máté, Soós András, Takács Péter - Nagykanizsa Péterfy

3. Czuri Erik, Majtán Márk, Orsós Dániel - Szepetnek

4. Horváth Krisztián, Fark Lõrinc, Román Sándor - Cserszegtomaj

5. Banka Adrián, Liga Sándor, Potornai Dániel - Szepetnek

 

Fiú egyéni (18)

1. Fark Vencel - Cserszegtomaj

2. Kocsis József - Szepetnek

3. Czuri Erik - Szepetnek

4. Kalányos Rajmond - Szepetnek

5. Schmidt Gábor - Szepetnek

6. Soós András - Nagykanizsa Péterfy

7. Pirbus Domonkos - Nagykanizsa Péterfy

8. Hohl Bálint - Szepetnek

9. Majtán Márk - Szepetnek

10. Takács Péter - Nagykanizsa Péterfy

11. Banka Adrián - Szepetnek

12. Román Sándor - Cserszegtomaj

13. Horváth Krisztián - Cserszegtomaj

14. Fark Lõrinc - Cserszegtomaj

15. Orsós Dániel - Szepetnek

16. Pölcz Máté - Nagykanizsa Péterfy

17. Potornai Dániel - Szepetnek

18. Liga Sándor - Szepetnek

 

Leány csapat (4)

1. Belovári Panna, Lázár Petra, Horváth Lili, Pál Diána - Cserszegtomaj

2. Benhart Patrícia, Büki Noémi, Kocsis Virág, Kóbor Kíra - Szepetnek

3. Bálint Anna, Gumhert Noémi, Kovács Liliána - Cserszegtomaj

4. Berezvai Barbara, Bebesi Emília, Forster Fruzsina - Cserszegtomaj

 

Leány egyéni (15)

1. Horváth Lili - Cserszegtomaj

2. Belovári Panna - Cserszegtomaj

3. Pál Diána - Cserszegtomaj

4. Lázár Petra - Cserszegtomaj

5. Kocsis Virág - Szepetnek

6. Büki Noémi - Szepetnek

7. Gumhert Noémi - Cserszegtomaj

8. Molnár Krisztina - Cserszegtomaj

9. Bebesi Emília - Cserszegtomaj

10. Kovács Liliána - Cserszegtomaj

11. Kóbor Kíra - Szepetnek

12. Bálint Anna - Cserszegtomaj

13. Forster Fruzsina - Cserszegtomaj

14. Benhart Patrícia - Szepetnek

15. Berezvai Barbara - Cserszegtomaj

 

IV. korcsoport

Fiú csapat (5)

1. Fark Vencel, Koszorús Mirkó, Sándor Barnabás - Cserszegtomaj

2. Sziva Botond, Tordai Viktória, Tordai Norbert - Nagykanizsa Piarista

3. Joó Dominik, Marosfalvi Dávid, Schmidt Gábor, Tihanyi Patrik - Szepetnek

4. Barna Benjámin, Lázár Tamás, Molnár Botond, - Cserszegtomaj

5. Román Zsolt, Göller Máté, Paulin Bence - Cserszegtomaj

Fiú egyéni (13)

1. Sándor Barnabás - Cserszegtomaj

2. Büki Bálint - Nagykanizsa Thúry

3. Tordai Norbert - Nagykanizsa Piarista

4. Sziva Botond - Nagykanizsa Piarista

5. Joó Dominik - Szepetnek

6. Tihanyi Patrik - Szepetnek

7. Román Zsolt - Cserszegtomaj

8. Barna Benjamin - Cserszegtomaj

9. Marosfalvi Dávid - Szepetnek

10. Paulin Bence - Cserszegtomaj

11. Göller Máté - Cserszegtomaj

12. Lázár Tamás - Cserszegtomaj

13. Koszorús Mirkó - Cserszegtomaj

Leány csapat (2)

1. Horváth Izabella, Kucs Kinga, Tóth Amanda - Szepetnek

2. Gyetvai Boglárka, Renes Boglárka, Pataki Lili, Török Lili - Cserszegtomaj

Leány egyéni (10)

1. Gyalog Csenge - Keszthely Közgazdasági

2. Kanász Zsófia - Nagykanizsa Batthyány

3. Gyetvai Boglárka - Cserszegtomaj

4. Kucs Kinga - Szepetnek

5. Tóth Amanda - Szepetnek

6. Renes Boglárka - Cserszegtomaj

7. Tordai Viktória - Nagykanizsa Piarista

8. Horváth Izabella - Szepetnek

9. Török Lili - Cserszegtomaj

10. Pataki Lili - Cserszegtomaj

Hét iskola 57 versenyzõje indult a Zala megyei diákolimpián

A szepetneki Királyi Pál Általános Iskola tanulói

Kép jobb oldalán a legeredményesebben  szereplõ cserszegtomaji Szabó István Általános Iskola tanulói

Fiú egyéni mérkõzés

III. korcsoport fiú csapat:  2. Nagykanizsa Péterfy,1. Szepetnek Királyi Pál, 3. Szepetnek Királyi Pál

III. korcsoport leány csapat: 2. Szepetnek, 1. Cserszegtomaj, 3. Cserszegtomaj

IV. korcsoport fiú csapat: 2. Nagykanizsa Piarista,  1. Cserszegtomaj, 3. Szepetnek

IV. korcsoport leány csapat: 2. Cserszegtomaj, 1. Szepetnek

III. korcsoport fiú egyéni: 2. Kocsis József (Szepetnek), 1. Fark Vencel (Cserszegtomaj), 3. Czuri Erik és Kalányos Rajmund (mindkettõ Szepetnek)

III. korcsoport leány egyéni: 2. Belovári Panna, 1. Horváth Lili, 3. Lázár Petra és Pál Diána (mind Cserszegtomaj)

IV. korcsoport fiú egyéni: 2. Büki Bálint (Nagykanizsa Thúry), 1. Sándor Barnabás (Cserszegtomaj), 3. Tordai Norbert és Sziva Botond (mindkettõ Nagykanizsa Piarista )

IV. korcsoport leány egyéni: 2. Kanász Zsófia (Szepetnek), 1. Gyalog Csenge (Keszthely Közgazdasági), 3. Gyetvai Boglárka (Cserszegtomaj) és Kucs Kinga (Szepetnek)

Fotó: Budavölgyi Kálmán