Skip Navigation LinksFőoldal : Hírek : 2018. : Szept. 22. 25 újszászi érem. Újszász

25 újszászi érem

2018. szeptember 22. Újszász

Szeptember 22-én rendezték Újszászon a #BeActive Gyermek és Serdülõ Újszász Kupát. Az õsz elsõ gyermek és serdülõ versenyén a lelkes utánpótlás korú játékosok a két héttel korábbi felnõtt versenyhez hasonlóan, de rövidebb mérkõzéseket játszva, mind a hét versenyszámban pályára léptek. Kiválóan szerepeltek az Újszászi VVSE versenyzõi. A 14 versenyszámból kilencet megnyertek. Az aranyérmek mellé még hét ezüst és kilenc bronzérmet is begyûjtöttek.  Három elsõ, egy második és három harmadik helyezéssel a Pusztaszer PISZE SE végzett az éremtáblázat második helyén. Tizenhat érmet – két arany, öt ezüst, kilenc bronz – nyertek a cserszegtomajiak. A Dunaújváros Gárdonyi DSE lelkes játékosai egy ezüst és három bronzérmet szereztek.

A korcsoportok legjobbjai nyerték az Újszász Kupát.

Gyermek fiú: Rab Alexander (Újszászi VVSE) négy elsõ helyezéssel.

Gyermek leány: Belovári Panna (Cserszegtomaji SK) két elsõ, egy második és egy harmadik helyezéssel.  Horváth Lili (Cserszegtomaji SK) azonos pontszámot ért el. Közöttük a jobb egyéni helyezés döntött.

Három elsõ és egy harmadik helyezést ért el Buki Napsugár (Pusztaszer PISZE SE), de õ két korcsoportban gyûjtötte az érmeit.

Serdülõ fiú: Kökény Martin (Újszászi VVSE) négy elsõ helyezéssel.

Serdülõ leány: Diós Letícia (Újszászi VVSE) két elsõ és két második helyezéssel.

A résztvevõk BeActive lemosható tetoválást, a legjobbak BeActive pólót kaptak.

Eredmények

Serdülõk

Fiú csapat (4): 1. Galambos László, Kenyeres Krisztián, Kökény Martin, 2. Czétényi Krisztián, Varga-Nagy Bálint, Virág Attila, döntõ: 11-7, 11-2, 3. Oláh Péter, Sebõk Roland, Vidák Armand, Zsigmond Tamás (mind Újszászi VVSE)

Fiú páros (7): 1. Galambos László, Kökény Martin, 2. Czétényi Krisztián, Varga-Nagy Bálint, döntõ: 11-9, 11-3, 3. Kenyeres Krisztián, Virág Attila és Sebõk Roland, Vidák Armand (mind Újszászi VVSE)

Fiú egyéni (14): 1. Kökény Martin (Újszászi VVSE), 2. Sándor Barnabás (Cserszegtomaji SK), döntõ: 9-11, 11-3, 11-4, 3. Galambos László és Kenyeres Krisztián (mindkettõ Újszászi VVSE)

Leány csapat (4): 1. Buki Napsugár, Horváth Orsolya, Kiss Bettina (Pusztaszer PISZE SE), 2. Bakó Lili, Diós Letícia, Suki Bianka (Újszászi VVSE), döntõ: 11-3, 11-9, 3. Gyetvai Boglárka, Lázár Petra, Rénes Boglárka (Cserszegtomaji SK)

Leány páros (6): 1. Buki Napsugár, Horváth Orsolya (Pusztaszer PISZE SE), 2. Bakó Lili, Diós Letícia (Újszászi VVSE), döntõ: 11-4, 11-9, 3. Gyetvai Boglárka, Rénes Boglárka (Cserszegtomaji SK) és Hegedûs Petra, Kiss Bettina (Pusztaszer PISZE SE)

Leány egyéni (11): 1. Diós Letícia (Újszászi VVSE), 2. Horváth Orsolya        (Pusztaszer PISZE SE), döntõ: 9-11, 11-7, 15-13, 3. Rénes Boglárka és Lázár Petra (mindkettõ Cserszegtomaji SK)

Vegyes páros (9): 1. Kökény Martin, Diós Letícia (Újszászi VVSE), 2. Galambos László, Bakó Lili (Újszászi VVSE), döntõ: 11-9, 11-7, 3. Merschdorf Dániel, Horváth Orsolya (Pusztaszer PISZE SE) és Sándor Barnabás, Lázár Petra (Cserszegtomaji SK)

Gyermekek

Fiú csapat (8): 1. Béki Norbert, Kulcsár Zalán, Rab Alexander (Újszászi VVSE), 2. Irowa Noel, Rédli István Márk, Vadas Dominik, Zudor Milán Csaba (Dunaújváros Gárdonyi DSE), döntõ: 11-4, 12-10, 3. Kattári Dávid, Major István Csongor, Rabi Marcell (Dunaújváros Gárdonyi DSE)

Fiú páros (13): 1. Béki Norbert, Rab Alexander (Újszászi VVSE), 2. Kulcsár Zalán, Oláh Barnabás (Újszászi VVSE), döntõ: 10-12, 11-6, 11-6, 3. Kattári Dávid, Rabi Marcell (Dunaújváros Gárdonyi DSE) és Ágotai Ede, Jónás Károly (Újszászi VVSE)

Fiú egyéni (28): 1. Rab Alexander (Újszászi VVSE), 2. Béki Norbert (Újszászi VVSE), döntõ: 11-3, 11-6, 3. Kattári Dávid (Dunaújváros Gárdonyi DSE) és Kulcsár Zalán (Újszászi VVSE)

Leány csapat (5): 1. Belovári Panna, Berezvai Barbara, Horváth Lili (Cserszegtomaji SK), 2. Bálint Anna, Gumhert Noémi, Pál Diána (Cserszegtomaji SK), döntõ: 11-4, 11-9, 3. Duda Morina, Oláh Lola, Suki Bianka (Újszászi VVSE)

Leány páros (7): 1. Belovári Panna, Horváth Lili (Cserszegtomaji SK), 2. Gumhert Noémi, Pál Diána (Cserszegtomaji SK), döntõ: 11-3, 11-5, 3. Oláh Lola, Suki Bianka (Újszászi VVSE) és Bálint Anna, Berezvai Barbara (Cserszegtomaji SK)

Leány egyéni (17): 1. Buki Napsugár (Pusztaszer PISZE SE), 2. Belovári Panna (Cserszegtomaji SK), döntõ: 6-11, 11-8, 11-3, 3. 3. Horváth Lili és Gumhert Noémi (mindkettõ Cserszegtomaji SK)

Vegyes páros (12): 1. Rab Alexander, Suki Bianka    (Újszászi VVSE), 2. Fark Lõrinc, Horváth Lili (Cserszegtomaji SK), döntõ: 10-12, 11-7, 11-4, 3. Farkas Bence, Belovári Panna (Cserszegtomaji SK) és Balogh Márton, Buki Napsugár (Pusztaszer PISZE SE)

Éremtáblázat

Egyesület

arany

ezüst

bronz

öss.

Újszászi VVSE

9

7

9

25

Pusztaszer PISZE SE

3

1

3

7

Cserszegtomaji SK

2

5

9

16

Dunaújváros Gárdonyi DSE

-

1

3

4

A pusztaszeri csapat

Pirosban az újszászi lábtoll-labdázók

A Dunaújváros Gárdonyi DSE versenyzõi

A Cserszegtomaji SK lábtoll-labdázói

BeActive

Újszász - Dunaújváros gyermek mérkõzés

Pusztaszer - Újszász gyermek mérkõzés

Dunaújváros - Újszász serdülõ mérkõzés

Varga-Nagy Bálint, Czétényi Krisztián  - Galambos László, Kökény Martin (fehér) újszászi serdülõ páros döntõ

Gyermek páros helyosztó

Galambos László - Kökény Martin serdülõ fiú egyéni elõdöntõ

Az eredményhirdetésre várva

Gyermek fiú csapat: 2. Dunaújváros Gárdonyi, 1. Újszászi VVSE, 3. Dunaújváros Gárdonyi

Gyermek fiú páros: 2. Kulcsár Zalán, Oláh Barnabás (Újszászi VVSE), 1. Béki Norbert, Rab Alexander (Újszászi VVSE), 3.  Rabi Marcell, Kattári Dávid (Dunaújváros Gárdonyi) és  Ágotai Ede, Jónás Károly (Újszászi VVSE)

Gyermek fiú egyéni: 2. Béki Norbert (Újszászi VVSE), 1. Rab Alexander (Újszászi VVSE), 3. Kulcsár Zalán (Újszászi VVSE) és Kattári Dávid (Dunaújváros Gárdonyi)

Gyermek leány csapat: 2. Cserszegtomaji SK, 1. Cserszegtomaji SK, 3. Újszászi VVSE

Gyermek leány páros 2. Gumhert Noémi, Pál Diána (Cserszegtomaji SK), 1.Horváth Lili, Belovári Panna (Cserszegtomaji SK), 3.  Berezvai Barbara, Bálint Anna, (Cserszegtomaji SK) és Suki Bianka, Oláh Lola (Újszászi VVSE)

Gyermek lány egyéni: 2. Belovári Panna (Cserszegtomaji SK), 1. Buki Napsugár (Pusztaszer PISZE SE), 3.  Gumhert Noémi és Horváth Lili (Mindkettõ Cserszegtomaji SK)

Serdülõ fiú csapat. 2. Újszászi VVSE, 1. Újszászi VVSE, 3. Újszászi VVSE

Serdülõ fiú egyéni: 2. Sándor Barnabás (Cserszegtomaji SK), 1. Kökény Martin (Újszászi VVSE), 3. Kenyeres Krisztián és Galambos László (mindkettõ Újszászi VVSE)

Serdülõ leány csapat: 2.  Újszászi VVSE, 1. Pusztaszer PISZE SE, 3. Cserszegtomaji SK

Serdülõ leány páros: 2. Bakó Lili, Diós Letícia (Újszászi VVSE), 1. Buki Napsugár, Horváth Orsolya (Pusztaszer PISZE SE), 3. Gyetvai Boglárka, Rénes Boglárka (Cserszegtomaji SK) és Hegedûs Petra, Kiss Bettina (Pusztaszer PISZE SE)

Serdülõ leány egyéni: 2. Horváth Orsolya (Pusztaszer PISZE SE), 1. Diós Letícia (Újszászi VVSE), 3. Lázár Petra és Rénes Boglárka (mindkettõ Cserszegtomaji SK)

Bakó Lili, Galambos László - Diós Letícia, Kökény Martin serdülõ vegyes páros döntõ

Serdülõ vegyes páros: 2. Galambos László, Bakó Lili (Újszászi VVSE), 1. Kökény Martin, Diós Letícia (Újszászi VVSE), 3. Merschdorf Dániel, Horváth Orsolya (Pusztaszer PISZE SE) és Sándor Barnabás, Lázár Petra (hiányzik) Cserszegtomaji SK)

Az Újszász Kupa gyõztes serdülõk: Kökény Martin és Diós Letícia (mindkettõ Újszászi VVSE)

Gyermek vegyes páros: 2. Fark Vencel, Horváth Lili (Cserszegtomaji SK), 1. Rab Alexander, Suki Bianka (Újszászi VVSE), 3. Farkas Bence, Belovári Panna (Cserszegtomaji SK) és Balogh Márton, Buki Napsugár  (Pusztaszer PISZE SE)

Az Újszász Kupa gyõztes gyermekek: Rab Alexander (Újszászi VVSE) és Belovári Panna (Cserszegtomaji SK)

Fotó: Fehér János és Takács Tamás